0

Social Media Panel

The world's most trusted and preferred social media service platform for 10 years milemi.com manage all social media services reliably and cheaply from a single panel. Create the most suitable order for your target audience and let your page take flight!

LOGIN
SIGN UP

How SMM Panel Works?

Follow The Steps To Place Your Order.

1 Register

Register and login to Milemifor free.

2 Add Balance

Add balance in a fully 3D secure way.

3 Create Your Order

Choose the service that suits you and create an order immediately.

4 Get on the Rise

Track your order instantly and get on the rise!

Boost Your Power on Social Media.

Growing your individual or corporate accounts on all social media platforms is just a click away. All you need to do is buy a package from Milemi!

Grow Your Followers
Strengthen Your Campaigns
Reach Out To New People
Gain Brand Prestige
Reach Your Goals
ürünler

FAQs

We have compiled the most FAQ by our customers for you.

Satın almış olduğunuz işlemlerin hesabınıza yansıması için hesabınızın açık olması gerekir. Gizli hesabı bulunan kişilerin istenilen gönderisine ulaşılması mümkün olmayacaktır. Bu da hizmetin sunulmasına engel olan bir durumdur.

Satın almış olduğunuz paket sosyal medya platformu içerisinde yer alan algoritmayı etkiler. Bu durumda da platform sizin popüler olduğunuzu ve beğenildiğinizi düşünür. Daha çok kullanıcıya sizi sunarak platform içerisindeki beğeniyi amaçlar. Bu da size doğal etki almanız için iyi bir fırsat oluşturur.

SMM paneli içerisinde yer alan paketler ile keşfete çıkabilirsiniz. Ancak yalnızca 1 paket satın almanız bu isteğinizi karşılamayabilir. Bunun için birçok farklı paketten yararlanmanız ve belirli aralıklar ile satın alma işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. 

SMM panellerinin içerisinde yer alan paketlerin etkisi vardır ve kısa sürede hissedersiniz. Ancak satın aldığınız paketin büyüklüğüne göre etkisi de daha büyük olacaktır. Düşük paketlerin etkisini hissedemeyebilirsiniz. Paketin içeriği düşük olduğu için algoritma içerisinde fark edilmesi mümkün olmayabilir.

Satın almış olduğunuz paketlerin tamamını yeniden satın alabilirsiniz. Ancak her bir satın alma işlemi tek bir paket için olacaktır. Bu işlem birçok paket için uygun olsa da bazı paketlerde aynı paketten yeniden satın alma işlemi yapmanız tavsiye edilmez. 

Panelin içerisinde yapılan satın alma işlemlerinde kullanıcı ve satın alan kişi uyuşması beklenmez. Bu durumda da isterseniz kendiniz isterseniz başka kişiler için satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Panel içerisinde bu konuda herhangi bir sınırlama bulunmaz.

Panel içerisinde yer alan işlemlerin kullanılması için herhangi bir sınırlama bulunmaz. İşlemleriniz tamamlandıktan sonra ya da tamamlanmadan yeni işlem başlatabilirsiniz. Size yeterli gelecek kadar işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kullandığınız ödeme yöntemine göre sizden belirli bir miktarda hizmet bedeli alınabilir. Ancak alınan bu bedeller oldukça düşük oranlardadır. Yani satın alma işleminizi büyük oranda değiştiren kesinti ya da bedeller bulunmaz. En yüksek kesinti mobil ödeme üzerinden yapılır.

Günümüzde hizmet sunan ödeme yöntemleri online ödeme, mobil ödeme ve havale – EFT yöntemleridir. Bu ödeme yöntemleri Sosyalgram içerisinde de kullanılır. Sizin için uygun olan ödeme yöntemini seçerek istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Firma aracılığı ile yapılan işlemlerin yarıda ya da tamamlanmadan bırakılması gibi bir durum söz konusu değildir. Satın almış olduğunuz hizmete bağlı olarak ortalama 24 saat içerisinde işleminiz tamamlanır. İşleminiz doğal bir görünüm için anında tanımlanmaz.

13 Değerlendirme - Average: 5/5

 • Rey Traver
  Hairdresser

  Güvenli ödeme, kaliteli hizmet ve daha fazlası firmamız bünyesinde sunuluyor. Birçok sayfaya göre oldukça etkili SMM çalışmaları gerçekleşiyor. Mağduriyette yaşamadım. Ekibinizin ilgili olması, beni mutlu etti. Bu firma ile tanıştığım için çok mutluyum ve denemek isteyenler varsa tavsiye ederim. Benim memnun kaldığım gibi onların da aynı memnuniyeti yakalayacaklarından eminim. 

 • Chantal Maurice
  Hairdresser

  Erişimlerimi nasıl yükselteceğim konusunda, birçok firma ile tanıştım. Fakat her biri bana yüksek bütçeler söyledi. Bu konuda mağduriyet yaşadım. Firmanızı, arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine denemek istedim. SMM sisteminden açıkçası memnun kaldım. Hem etkileşim, hem gösterim, hem de erişim konusunda beklentimi fazlasıyla karşıladınız. Tavsiye ederim.

 • Elga Terrance
  Lawyer

  Sosyal medya hesaplarım için erişim, etkileşim ve gösterim satın aldım. Kaliteli ve faydalı içerikler üretirken, bu kadar ön plana çıkması beni mutlu etti. Sürecin başından, sonuna kadar yanımda olan ekibinize teşekkür ediyorum. Denemek isteyenler varsa, ben memnun kaldım ve tavsiye ederim.

 • Bel Morris
  Student

  Twitter'da popüler bir hesap olmak için çok çabaladım. Fakat bunu doğal yollarla gerçekleştirmek, benim için zaman aldı. Sayfanızla karşılaştım. Instagram için SMM panelden etkileşim, erişim ve gösterim satın aldım. Sunmuş olduğunuz kaliteli hizmet, bana çok avantaj getirdi. Bu yüzden teşekkür ediyorum. 

 • Inge Quillan
  Nurse

  İlk kez internet üzerinden sosyal medya hesabım için paket satın alıyorum. SMM panel üzerinden İnstagram hikaye izlenme satın aldıktan sonra en ufak bir mağduriyet durumu yaşamadım. Bu yüzden size teşekkür ederim. Aynı zamanda benimle sürekli ilgilenip, sorularını cevaplandıran ekibinize de sabrı için ayriyeten teşekkürlerimi sunuyorum. 

 • Grazia Mack
  Designer

  Tiktok izlenmelerimin düşük olması, benim mutsuz ediyordu. Birçok araştırma yaptım ve sayfanız, arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine karşıma çıktı. İyi ki faydalanmışım diyorum. SMM bünyesinde, çok başarılı ve kaliteli bir hizmet sunuluyor. Bu yüzden size teşekkür ederim. Beğeni ve yorum da geldi. Şimdi izlenmelerim kitlemi artırıyor. 

 • Gabrielle Solomon
  Pilot

  Instagram'daki hikaye izlenmelerim çok düşüktü. Bu yüzden SMM sayfanızla karşılaştım ve hikaye izlenme satın aldım. Hikaye izlenme paketini kullanmamla beraber, kısa zamanda profilimin ilgi görmesi gerçekleşti. Bu yüzden size teşekkür ediyorum. Çok başarılı bir hizmet. Denemek isteyenler varsa tavsiye ederim. 

 • Veronica Angelo
  Doctor

  SMM ile takipçi satın alma hizmetinden faydalandıktan sonra güven ve gizlilik konusunda en ufak bir problem yaşamadım. Sosyalgram oldukça tecrübeli bir sistem ve tecrübesini hizmetlerinde gösteriyor. Denemek isteyenler adına tavsiye edeceğim bir site.

 • Ketti Donny
  Student

  SMM panel ile Twitter takipçi satın aldıktan sonra kazancım artmaya başladı. Öncesinde çok fazla kazancım yoktu. Takipçilerimin her biri organik ve gerçek bir şekilde yüklendi. Bu yüzden içim rahat bir şekilde faydalanıyorum. Denemek isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. 

 • Gwenni Nicky
  Actor

  Nonolive yayınlarım için takipçi sayısına ihtiyacım vardı. Bu yüzden, Sosyalgram SMM paneli üzerinden Nonolive takipçi satın aldım. Canlı yayın yaparken, yapmış olduğum yayınlar sonrasında takipçilerimle beraber kazancım arttı. Bu durum, beni çok mutlu ediyor. Gerçekten çok teşekkür ederim. 

 • Chickie Ingelbert
  Artist

  SMM panel olarak birçok site araştırması yaptım. Sosyalgram hem paketlerinin fiyatı hem de kalitesi ile en uygun olanı. Satın aldığım paketler hızlı bir şekilde yükleniyor. Canlı destek ekibi de her zaman çok yardımcı. Artık paketlerimi buradan alıyorum.

 • Winni Kayne
  Chef

  Sosyal medya içerisindeki hesaplarımın takipçisi çok azdı. İlk olarak takipçi paketi satın alarak SMM panelini kullanmaya başladım. Şimdi neredeyse sitenin tüm paketlerini kullanıyorum. Hesabım için etkisi çok büyük oldu.

 • Andree Farrell
  Scientist

  SMM panel olarak Sosyalgram hizmetlerini kullanıyorum. Yaklaşık 2 yıldır firma üzerinden işletmem için paket satın alıyorum. Hiç beklemediğim kadar büyük bir etkisi oldu. İstediğim müşteri kitlesinden çok daha fazlasına ulaştım.

d
+
Active Customer
+
Total Transaction
individual
Full Time Employee
+
Social Media Platform